
Primename: nuo liepos keičiasi daugiabučių kaupiamųjų lėšų tvarka
Nuo 2026 m. liepos 1 d. daugiabučių namų savininkams įsigalios svarbūs pokyčiai, susiję su kaupiamosiomis lėšomis. Šie pokyčiai aktualūs visiems gyventojams, nes kaupiamosios lėšos yra skirtos konkretaus daugiabučio bendrojo naudojimo objektų priežiūrai, remontui ir atnaujinimui. Tai nėra papildomas administratoriaus mokestis – tai pačių gyventojų lėšos, kurios padeda planuoti būtinus darbus










